Bebek Spa Kaç Aylıkken Yapılır

BEBEK SPA KAÇ AYLIKKEN YAPILIR? Merkezimizde bebek ve çocuklarımız için iki farklı boyutta jakuzimiz mevcuttur.0/48 aylık bebeklere ve çocuklara hizmet veriyoruz. Bebekler 21 günlükten itibaren suyun içinde güvende olmayı ve suda doğal reflekslerini geliştirmeyi öğrenebilirler. Yeni doğan,3kg ı aşmış, göbek bağı düşen, banyo yapabilen bilinen bir enfeksiyonu veya cilt, eklem rahatsızlığı olmayan tüm bebeklerimiz spa hizmetimizden faydalanabilir.

-Merkezimize gelirken günlük bebek çantanız ve tercihen bebek havlunuzu yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.

-Seansta kullandığımız tüm ürünler(masaj yağı, boyun simidi, mayo bezi, bebek bakım örtüsü, ıslak mendil) ücrete dahildir.

-Merkezimizde dinlenme odamız mevcuttur.

-Açık/Kapalı otoparkımız bulunmaktadır.

-Seanslarımız bebek spa ve masaj uzmanlarımız eşliğinde yapılmaktadır.

– 0/48 Aylık bebeklere ve çocuklara hizmet veriyoruz.

-Vip Hizmet veriyoruz.(Her seans aileye özeldir, siz talep etmedikçe seansınız sırasında başka aile kabul etmiyoruz)

-Jakuzilerimizin suyu her seans sonrası tahliye edilir.

-Jakuzilerimiz her seans sonrası kimyasal içermeyen green marka bitkisel biberon temizleyici ile temizlenir.

-Her seans sonrası temizlenen jakuzi ve el değen her bölge 100 derece buhar ısısı veren özel cihazla dezenfekte edilir.

-Her yeni seans öncesi doldurulan suyumuz kimyasal içermeyen ozon sistemi ile dezenfekte edilir.

-Su ısısı bebek ve mevsim şartlarına göre özel termostat sistemi ile ayarlanmaktadır.

Ülkemizde son zamanlarda giderek popüler olan bebek spa merkezleri, kolik ve gaz problemi olan bebeklerde fiziksel terapi vazifesi sağlayan, aynı zamanda bebeklere masaj yapılan yerlerdir. Güvenli bağlanma döneminin gerçekleştiği ilk aylarda bebeğin anneye olan duyguları güçlenir ve kendisini daha fazla güvende hisseder. Böylece daha huzurlu olur.

Bebekler suda durmak ve denge sağlamak için direnç gösteriyor. Bebeklerin göğüs kafesi suyun altında olduğu için akciğer kapasiteleri de gelişiyor. Suda yapılan bu egzersizleri, yüzmeye engel  herhangi bir sağlık problemi olmadıkça her bebeğimiz yapabilir. Her bebeğin sudaki  gelişim aşaması ayına, becerilerine ,kas kuvveti ve bedensel koordinasyonuna göre değişkenlik gösterebilir. Düzenli gelinen spa seansları sayesinde bebeklerimizin  anne karnından gelen, (nefes tutma, yüzme) gibi doğal refleksleri  gelişmiş olur.   Yüzmeden sonra kasların yumuşaması ve bebeklerimizi rahatlatmak adına masaJ uygulamasına geçiyoruz.

Cevap bırakın

Your email address will not be published.